| cristi_8686 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun fotbalist?

Răspuns Câştigător
| AndreiCP a răspuns:

In prezent, Messi, din toate timpurile Pele.

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Cristiano ronaldo

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Cel mai spectaculos si bun fotbalist 4ever este Ronaldinho...

| denis987 a răspuns:

Cristiano ronaldo. messi fara xavi si iniesta nu e nimichappy ei fac fazele el doar finalizeazatongue cristiano ronaldo isi face singur fazele deci clar e mai bun. nu a avut atatea realizri ca messi dar il intrece clartongue mie imi place si pato ( nu ai vazut in meciu cu barca, gol in sec 24laughing o trecut printre abidal si cine mai era.laughing )

| Cristi_Ursu_1986 a răspuns:

Messi si quaresma