| TPU_4897 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun fotbalist din istorie?

Răspuns Câştigător
| PeStraziGoale a răspuns:

thinking
Roman: Dobrin love struck
Cel mai bun... hmmmmmm, cred ca Ronaldo happy

4 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Peter Schmeichel, Zinedine Zidane și Raul! Scuze că așa mulți, dar aștia sunt jucatorii cei mei buni din istorie.

| darrio2007 a răspuns:

Pele.

| bdn23 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun fotbalist din istorie, este cu siguranta Messi! :d

| TPU_4897 explică:

Vrm2k eu sincer nu dau nici 2 bani pe messi joaca bine dar nu joaca ca zidane,Di stefano,Van Basten,Michael Platini, Cruyff, Pele care este cel mai retardat jucator care a fost vrodata in fotbalul mondial este la fel de inganfat si sufera de el ca si Cristano Ronaldo doar ca Pele este cu 10 clase peste Cristiano Ronaldo