| BogdanBLJ28 a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie campion WWE dupa TLC si o sa se lupte cu Rock la Royal Rumble?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce l-au lăsat pe Punk atâta timp, presupun că el va fi cel care va păstra centura până la Royal Rumble. Ţinând cont şi de ceea ce s-a întâmplat la episodul 1000 al RAW-ului. Mai ţinând cont şi de faptul că cena a avut deja un meci cu The Rock şi n-au reuşit să scoată nimic bun, iar Ryback încă nu merită un asemenea meci.

| dracu14 a răspuns:

CM Punk

| diannna38 a răspuns:

Cm Punck a pierdut titlul TLC in fata lui Ryback asa ca la Wrestlemania 29 Rock se bate cu Ryback