| aleee5262 a întrebat:

Cine credeți ca va câștiga meciul de mâine? Psg sau real?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Paris Saint-Germain FC
îmi place cum suna acel Germain

| gabicoo a răspuns:

Nu putem ști! Dar unii, cu siguranță, vor ieși în câștig! Cine? Culegătorii de portofele! Fortza Rromana!

| 1997onur a răspuns:

Nu le am eu asa bine cu meciurile de fotbal dar iti dai seama cat de cat cum va fi Neymar Messi mai e si nebunul ăla Kylian Mbappe ii face eu asa cred

| sabin89 a răspuns (pentru 1997onur):

Mai e şi Di Maria, destul de bun.

| 1997onur a răspuns (pentru sabin89):

Da adevărat si el bun rau mai ales ca jucas o vreme la real cand era si Ronaldo atuncia

| CIaudiu a răspuns:

Psg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E poimâine nu mâine meciul.
Cred ca psg va câștiga, e destul de greu sa ii bati la ei, au făcut transferuri de elita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu maine joacă, ci poimâine. Ar fi fost culmea de Valentine's Day.
Realu' ftw.

| TheStrategist a răspuns:

Eu sper că Real

| Trixt3r a răspuns:

Real, minim 2-0.