| Alexashadow a întrebat:

Cine dintre voi a slabit? Cum a reusit si cat si in cat timp a slabit?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am învățat să mănânc și să nu duc o viață sedentară.
Pa, pa.

| nesuferit a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Daca toata lumea ar invata sa manaca sanatos nu ar mai fi atatea probleme

Răspuns utilizator avertizat
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Faci dieta cu mere laughing adc mananci numai mere timp de o saptamana, 2 (depinde cat vrei sa tii dieta) si vezi ca slabesti mult laughing

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Eu am slabit cam 10-11 kg in cateva luni ( nu mai stiu exact cate ). Am facut sport si am practicat mai ales inot care este foarte bun.Am mancat alimente care contin proteine si vitamine...Alte lucruri nu poti face decat sa faci mult sport si sa ai o alimentatie echilibrata!
P. S:Sa nu ai incredere in pastilele de slabit!

| RaluuX a răspuns:

Ce legatura are muzica populara cu raspunsul la intrebare?

| Ayuu a răspuns:

Am slabit in 3 luni 9 kg prin sport de 3 ori pe zi, dimineata dupa (cam o jum de ora) ce mancam faceam 20 min, la pranz 10 min, iar seara 30 miin! seara mancam pana in 18:00 salata sau ceva usor! success!

| Aprilie a răspuns:

Eu am slabit in vreo 2 saptamani :p...nu foarte mult dar se vede diferenta. nu am mai mancat dulciuri mai putin paine si ma duceam seara la alergat. dupa ora 6 nu mai mancam nimic

| Sabau_Alex_1997 a răspuns:

Salut, am slabit 20 kg in doar 3-4 luni si am doar 14 ani impliniti acum cateva zile. Secretul este sa ai vointa si sa nu te dai batut psihic, trebuie sa mananci foarte sanatos si sa faci exercitii fizice in fiecare seara. Asta-i secretul, si apropo seara sa mananci numai fructe, dimineata ceva usor si sanatos iar la amiaz sa mananci supa si inca ceva ( nu cartofi etc), de exemplu legume fierte sau ceva de genu. Bafta

| Lorenee a răspuns:

un mod foarte eficient de a slabi, asa cum si eu am facut, este sa bei inainte de fiecare masa un pahar mai maricel sa zic asa de apa happy. sper ca te-am ajutatt :*

| Marisha025 a răspuns:

Eu m-am ocupat cu sportul aproape 2 ani.Ma staruiam seara de seara sa fac cros, exercitii si pina la urma am slabit. Nici nu regret, prin asta mi-am facut si o figura minunata!
Succes!