| SpeakTeam a întrebat:

Cine imi zice ce mancaruri te ingrasa si ce sporturi ajuta la dezvoltarea corpului in INALTIMe plzz dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa te ingrasi daca vrei sa faci sport sa cresti in inaltime? Nu manca sa te ingrasi, daca faci sport, vei avea un corp frumos. Pentru a creste in inaltime poti face: baschet, volei, sa fii portar la fotbal, handball, inot ( acest sport te inalta cel mai repede si iti face si un corp frumos) big grin

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Uite sporturi: baschet(sari la cos), volei(sari la minge), handball, football(pur si simplu te inalti). cam orice sport la care depui destul de mult efort cresti in inaltime.

| robi54 a răspuns:

Ciocolata si dulciurile te ingrasa, ca sa cresti trebuie sa te duci la innot