| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Cine mă poate ajuta și pe mine? Vreau sa mă apuc de kikboxing și vreau sa fac spagatul dar sunt băiat și am înțeles că dacă ești băiat faci mai greu și ai șansa să nu mai poți face copii, daca mă poate ajuta cineva sau cel puțin cum sa ridic piciorul mai mult de 1, 60 va rog am căutat peste tot! Dau funda!

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Ceea ce spui tu este total irelevant!
Prin antrenament vei reusi sa ajungi la performanta dorita! Incearca in fiecare zi si vei reusi! Iar cat despre copii, nu te lua dupa vorbe si alte mituri! Nu este adevarat