| Jorah a întrebat:

Cine poate sa-mi zica un pot sa ma uit la concursuri de inot? adica din acestea cu campioni mondiali,, etc unde pot online dar sa nu fie neaparat in direct big grin sa vad reluari sau altceva? sau la ce ora sunt pe EuroSport? in ce zilebatting eyelashes FUNDA

Răspuns Câştigător
| cristiii a răspuns:

Campionatele Mondiale de inot au fost in Shanghai la sfasitul lunii iulie. vor mai fi spre sfarsitul lui octombrie noimbrie. poti cauta pe youtube filmulete, doar scrie : Michael Phelps, Dale Owen, Ryan Lochte, Cielo Filinho, Sun Yang etc. sau scrie probe 200 liber, 100 fluture si vei vedea acolo. FUNDA?batting eyelashes