| 2dor4 a întrebat:

Cine se pricepe la Bodybuilding, dati-mi si mie un mesaj(privat) pls am niste intrebari( pe prima pagina na-m primit nici un raspuns ) mersi

Răspuns Câştigător
| Pacioaca a răspuns:

Zi tot ce ai de intrebat.

| 2dor4 explică (pentru Pacioaca):

Am 18 ani, 178cm si vreo 65 kg, am urmat un program de definire la 16 ani timp de 6 luni..am renuntat deoarece s-a desfiintat centrul de workout din zona unde locuiesc.Eu sunt ectomorf si iau foarte greu in greutate si masa musculara creste extrem de greu, as vrea un program de crestere musculara si daca se poate si ceva legat de un regim... eu am doar 2 gantere acasa..nu prea pot face multe cu ele. Orice sfat e bine-venit, multumesc anticipat

1 răspuns: