| sefulbos56 a întrebat:

Cine stie ceva metode de a scapa de burta dar in acelasi timp sa iti formezi si patratele? Dati si cam cat timp sa fac.

7 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Exercitii cardio si alimentatie corespunzatoare.

| MunteanDiana26 a răspuns:

Păi. Pentru a scăpa de burtă trebuie să ţi dietă.
Dimineaţa mănânci : 2 felii de pâine prăjită cu ceai.
La prânz: Ciorbă, supă [ceva lichid]
Seara: ar trebui să nu mănânci deloc seara până la ora 17:00.

Iar pentru a face pătrăţele. : DU-TE LA SALĂ sau ALEARGĂ în fiecare seară timp de jumătate de oră - o oră.
Sper că te-am ajutat.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru MunteanDiana26):

Daca va manca ce i-ai spus tu va ajunge la spital, sau poate nu, dar nici bine nu-i va fi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru MunteanDiana26):

Aia e alimentatie? Eu am la o singura masa mai multa mancare decat la toate alea.

Si ce treaba are ora 17? Ora 19 era destul de STUPIDA, tu ai scazut si mai mult.

Tu GANDESTI inainte sa propui ceva?

| Horror21 a răspuns:

Pai ca sa scapi de burta. in afara de sala poti face abdomene si alte exercitii dar ca sa faci patratele trebuie minim 1 ora sa tragi la sala cu aparatele necesare, eforturile se vor vedea pe viitor!

| AnGeL2400 a răspuns:

Ai putea face abdomene

| cristi1505 a răspuns (pentru AnGeL2400):

Cu abdomenele nu reduci stratul adipos! Doar tonifiezi musculatura.