| deamoncomand a întrebat:

Cine stie jocuri cu rollari care au role in piceare si fac scheme pe bari etc un fel de tony hawk doar ca nu are skate ci role stie cineva cat mai multe cine imi spunce cele mai multe ii dau funda

Răspuns Câştigător
| NexoliNu a răspuns:

Incearca '' aggressive inline '' e destul de tare http://www.youtube.com/watch?v=t-Uos-GBOT4 stiu ca e pe ps2 dar e si pe calculator

1 răspuns:
| adytzu_2712 a răspuns:

Aveam eu un gta care erai fata si aveai role in picioare dar nu il mai am _winking