| mihnea167 a întrebat:

Cine va fi noua campioana modiala la fotbal la Rio?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Brazilia are cele mai mari şanse, dar va avea mult de tras pentru victoria finală, pentru că în optimi va întâlni Spania sau Olanda, cel mai probabil.Totuşi,cred că în final va câştiga trofeul, într-o finală cu Germania sau Argentina.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

| mihnea167 explică (pentru alexs99):

Multumes, la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să fie Spania, deşi nemţii îmi par a fi favoriţi.

| Catalin2001Ptg a răspuns:

E greu de zis, dar in ultimul timp Brazilia joaca excelent, sansele sunt foarte mari sa castige mai ales ca acest Campionat Mondial se desfasoara in Brazilia. O nationala care s-ar putea batea cu Brazilia este Argentina sau Germania. Dupa parerea mea finala va fi Brazilia-Argentina/Germania happy