| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Cine ziceți ca va castiga Uefa Champions League dar Uefa Europa League?

Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Salut. Merg pe FC Barcelona in UCL si pe Manchester United in UEL.
De ce Barcelona? Nici o echipa nu a luat UCL de 2 ori consecutiv, ca e Real sau oricare alta.
Referitor la UEL, la UTD e foame de trofee in acest moment, Mou va face tot posibilul sa aduca un trofeu in primul sau sezon, statistica este de partea lui.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Este prematur sa vorbim de pe acum despre castigatoarele UCL, respectiv EL. In Europa League nici macar nu stim toate echipele participante. Liga Campionilor cred ca va fi castigata anul asta de Juventus.

| Nimeni10 a răspuns:

E prea devreme sa facem pronosticuri de pe acum, e posibil orice!

| RazvyEnglezu a răspuns:

Steaua.

| Real11Madrid a răspuns:

Chair daca ai acordat deja funda, iti spun ceva, Real Madrud va castiga sigur Ucl si nu pentru ca joaca cu echipe mici, pana la urma pentru Barca, Real si Bayern Munchen celelalte echipe sunt toate mici.Chiar pot spune ca Real are sanse sa-si apere trofeul.In Europa League sigur castiga Munchester United.Probabil tot sezonul United va castiga din aproximativ 38 de meciuri in Bpl, 30 sigur, 5 egaluri si 3 infringeri.Mourinho ii este foame de trofeuri!