| JiHyun a întrebat:

Colegele mele de la scoala nu vor sa-mi dea mingea, nici la baschet, nici la handball, desi sunt destul de buna. Ce ar trebui sa fac? funda!happy

Răspuns Câştigător
| Andrusccaaa a răspuns:

Spune-i profesoarei ca nu iti da mingea, chiar daca esti foarte foarte buna, roaga-le frumos si spune-le ca trebuie sa va impacati bine intre voi nu fara cearta si fiecare pe rand. Sper ca te-am ajutat! Sa ai o zi buna!

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Te duci la colegele tale, si le tragi cate un sut in fund, dar in asa fel incat sa-ti ramana papucul acolo... happy

| Bradster a răspuns:

1.Sa le demonstrezi ca o meriti.
2.Probabil ca au numai o minge happy

| Smilee001 a răspuns:

Incerci sa le faci sa regrete ca au o "arma" ca tine si ca nu au folosit-o.Le explici ca esti buna si la campionate pot sa se bazeze pe tine.Dar in caz de ele stiu ca esti buna si nu vor sa-ti dea mingea inseamna ca sunt afurisite.Ii spui profesorului/profesoarei

| Albescu_Silviu-Claudiu_1987 a răspuns:

Daca esti destul de buna, incearca sa joci cu baietii. sigur ei iti vor da mingea

| Lulutza93 a răspuns:

Ar trebui sa le explici ca si tu vrei sa te implici in jocul lor si ca vrei sa le demonstrezi ca esti destul de buna ca sa faci parte din echipa lor... Sper ca ti-am fost de ajutor.