| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza inaltimea atunci cand vine vorba de aspectul Fizic?
Adică:
Dacă un barbat de 1.80 si un barbat de 1.70 arata la fel de bine din punct de vedere fizic, conteaza acei 10 cm?
Pot iesi in evidenta acei 10 cm?

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu vor arata la fel. Chiar daca fac si sala amandoi
Cel mai scund va parea ai indopat", structura aia de pitbull, cand cel de 1.80 chiar de-ar avea si cu 12kg mai mult ar parea in mare parte un tip oarecare. Am un prieten de 1.92 si 95kg, eu am 1.71-1.73 si 78kg sunt mai corpolent ca el. Dar daca ne referim doar la inaltime 10cm, iasa in evidenta.

| bubu12234 a răspuns:

Clar! altcumva arata 1, 80 si altcumva 1, 70. Cel mai inalt va avea alta prezenta, nu zic ca cel mai scund nu, dar sa fim seriosi, oricine l-ar remarca pe unul mai inalt prima data.