| nicolass27529 a întrebat:

Cred ca știți aplicatia esx, acum cand iti faci cont ai 2 intrari gratuite timp de 7 zile, trebuie sa am vreun acord de la vreun parinte cand intru la sala, eu mi-am pus cardul acolo si mi-a dat cele 2 intrari, maine as vrea sa merg la sala cu intrarea asta gratuita si daca imi place cred ca o cumpar abonamentul nelimitat de 179 lei lunar, am 13 ani si as vrea sa merg la sala sa pun masa musculara si dau putin din burta sa ma "finisez" îmi puteti face un antrenament pentru mine? eu as vrea sa stau 1h-1h 30 min, cat ar trebui sa stau normal? nu as vrea sa am vreun antrenor si merg singur la sala

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai 13 ani, apuca-te de un sport, nu de sala.
Iti fortezi corpul sa dezvolte muschii, in loc sa mearga pe crestere normala. Ai sa te trezesti mai tarziu ca nu mai ajungi la nasul fetelor!
Apuca-te de inot, fotbal si te finisezi urgent!

| nicolass27529 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Practic si fotbal, fac antrenamente de 2 ori pe săptămână

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru nicolass27529):

Bravo! Esti pe drumul cel bun.
Apuca-te de inot atunci. Innotatorii sunt numai fibra.