| nico1200 a întrebat:

Credeti ca aparatul pentru eliminarea gusei ajuta?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Ia mestecă tu ziua propolis de la plafar sau magazinele de apicultură ca pe guma de mestecat

apoi seara si dimineata mănâncă niște nuci din dulceața de nuci făcută 100% natural
să vezi tu cum in decurs de 1 an dacă nu mai mănânci carne de porc
să vezi cum scapi de gușa cum te lași de ulei untură și orice fel de grăsimi

mai bagi si tu câte o limonadă cu miere de albine dimineața și la prânz
o limonadă dintr-o lămâie intregă
si bagi sport minim 14 Km / zi obligatorii de mers pe jos
nu zic de alergat ci zic e mers cu picioarele

1 răspuns:
| ACTH a răspuns:

Cel mai bine este sa urmezi o dieta bine pusa la punct. Grasimea nu dispare prin minune, sau in urma unor aparate asa usor happy