| Mimi7777777 a întrebat:

Credeti in sansele de castig ale francezului Jean-Paul Mendy impotriva romanului Lucian Bute?

Răspuns Câştigător
| Jeyrey a răspuns:

Sansele exista, dar Lucian are avantajul terenului. Si mi se pare ca romanul este mai bine pregatit. Sunt sigur ca fanii il vor sustine si daca se va afla in dificultate

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu

| dangerX a răspuns:

Am vazut despre frantzuzoiu asta ca e destul de tare... cat despre castigator va fi ceva de genul 51-49%

| escroaca a răspuns:

Nu

| Cioxan a răspuns:

Nu! Lucian Bute e un om care nu se da batut asa de usor si cred ca va triumfa impotriva francezului! Prin el ne putem mandrii ca suntem romani!

| ramy31 a răspuns:

Cred in bute ca e romanwinkingsi i tin pumnii

| Mimi7777777 explică:

Ati putea compara sportivii Lucian Bute-Leonard Doroftei, raportat la momentul actual?