| triflex10 a întrebat:

Cu ce as putea bate o lovitura libera la fotbal casa mearga mai bine? funa va rog :*multumesc antiicipat

Răspuns Câştigător
| tAgJaCk a răspuns:

In primul rand ar trebui sa o executi plasat intr-un colt...preferabil cu siretul. daca nu poti cu siretu atunci da-i cu latu...dar cu siretu poti sa-i oferi si efect si forta mai mare big grin funda pls puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cu capul de redare

| LukWhuzTalkin a răspuns:

Incerca sa dai o folha seca in stilul lui CR7
lovesti mingea puternic cu piciorul de baza ca sa mearga peste zid si undeva la vinclu.

| Tudor99 a răspuns:

Cu piciorul!