| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face si eu asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=VY3cFAIauxc&feature=fvwre l am aproape 14 ani si scun cam gras, stau la tara, n-am bani de antrenor.

6 răspunsuri:
| alecoruso a răspuns:

Viseaza, acici trebuie ani de zile!

| RobytzaXxL a răspuns:

Acest sport se numeste Parkour si nu ai nevoie de antrenori si nu ti-l recomand sportul am practicat si eu, dar la 14 ani nu prea e bine asteapta sa mai cresti si trebuie sa faci multe antrenamente e greu

| xcristix a răspuns:

Da asta stiu si eu dar nu vreau chiar ca astia, ci ceva din free runing mai usor dar eu nu stiu cum m-as putea antrena ca nu am locuri de antrenament si antrenor deci imi este mai greu

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

Cu foarte multe antrenamente, multa vointa si mult timp happy

| joe2011 a răspuns:

Man parkour fac de la 12 ani, pe bune acum e visul tau si nu trebuie sa renunti la el.eu stau tot la tara si nu am sala de gimnastica,dar crezi ca m-a oprit asta? nici decum,fiecare zii din vara o petreceam perfectionandu-ma si pana la urma a meritat, doar a fost visul meu.te sfatuiesc sa incepi de acum, ca ai sa vezi ca o sa merite.de ex. am fost la un cross si dupa intrecere am inceput sa fac parkour, toate fetele se uitau dupa mine. daca ai vreo problema baga id joe_geo98 si vorbim. sper ca ti-am fost de folos

| cazacdenis a răspuns:

Sall am 10 ani se numeste parkour pot face multe din acest sport