| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea obtine oun corp frumos adica nu vreau muschi pe mine sau tot felul de steroizi si din astea eu vreau sa arat bine asa la corp fara adica cu un sport ceva si mai vreau sa stiu cum as putea sa iau in inaltime mai mult? am 1, 80-1, 81 m si am 15 ani jumate, ofer funda si imi puteti zice niste exerciti de crestere in inaltime

1 răspuns:
| ToxiikGirl a răspuns:

Nu exerciții, ci practică înot/volei/handbal/baschet, cele din urmă te ajută la creșterea ta în înălțime.