| swordman a întrebat:

Cum as putea sa antrenez o echipa de juniori de 14 ani? Vreau daca se poate materiale cu exercitii si sfaturi. Cat mai multe si mai bune pentru

2 răspunsuri:
| Kyra18 a răspuns:

Pentru portar poti sa-l pui sa faca genoflexiuni plonjari, la atacanti sa faca driblinguri cu fundasi si multe suturi, Bafta si/mult noroc!@

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Nu e atat de usor sa fii antrenor, trebuie sa stii tactici si sa fi urmarit foarte mult acel sport! Daca e la footbal, poti face tactici in mintea ta! Bafta