| Onisim13 a întrebat:

Cum as putea sa fac muschi rapid?

11 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Repede sala

| DanielSan a răspuns:

Cade din cer o pastila, o iei, si te transformi in Coleman

| fokker a răspuns:

Sala!

| Rox348 a răspuns:

Ducandu-te la sala...

| elmo2011 a răspuns:

Mergand la o sala cu instructor care te-ar ajuta, sau metoda cealalta sa iei steroizi dar nu ii recomand pentru ca dau impotenta.

| Crina_8779 a răspuns:

Pai...
mananci sanatos...
tragi de fiare...
faci mereu sport
funda?big grin

| zerghe a răspuns:

Steroizi daca ai buget laughing

| vladsoare a răspuns:

Muschi `rapid` dar sanatos nu exista!
nici cu toate prostiile din lume nu vei avea muschi asa rapid cum vrei tu

| alfye22 a răspuns:

Presupunand ca nu ai conditie fizica...si tu vrei asa rapid sa faci muschihee hee, sala de forta este cea mai recomandata...dar te previn.te asteapta febra muscularatongue

| baru a răspuns:

Sall. Daca vei lua anabolizante, nu va trebui sa mergi nici cel putin la sala. Pa!

| MrX_1007 a răspuns:

Steroizi in nici un caz, daca nu ai posibilitatea sa mergi la sala pe pe zi 300 dlotari, 300 abdomene, si la turnic pina nu o sa poti. Rapid nu se primeste.