| Ravar a întrebat:

Cum as putea sa slăbesc făcând flotari, genofletiuni, abdomene chestii de genul.cu forta dar nu cu diete. cam asta as vrea.

Răspuns Câştigător
| Bogdan_6967 a răspuns:

Ceea ce mananci tu contribuie aproximativ 60-70% la pierderea stratului adipos. Tine minte, nu vei putea slabi doar intr-o anumita zona a corpului, tu trebuie sa iti antrenezi fiecare parte a corpului tau. Cel mai bine ar fi sa iesi sa alergi, de 4 ori pe saptamana e suficient pentru a slabi. Pe langa faptul ca slabesti, jogging-ul iti tonifica corpul.ai grija la ceea ce mananci. Evita dulciurile, fast-food, junk food.mananca sanatos

3 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi sa alergi, sa te duci sa inoti si sa sari coarda.Dar trebuie sa fi atent si la ce mananci(sa mananci mai natural)

| niNNu a răspuns:

Depinde cat esti de gras.

| Zome a răspuns:

Mergi si u la o sala...