| IzabellaLove a întrebat:

Cum as putea scapa de burtica?

5 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Bunã.O alimentație sănătoasă, sport, şi în caz că doreşti, o cremă (eu îți recomand Celluflight de la Elmiplant) am folosit şi eu, este foarte bunã.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Tot ce ai zis a fost corect pana ai ajuns la partea cu crema.Cum sa crezi ca o crema te ajuta la slabit?

| KinderBeeeib a răspuns:

Ei bine, am recomandat crema ca si supliment.Aceasta crema functioneaza prin inghetarea celulelor si apoi arderea grasimilor (nu stou exact tot procesul dar se gaseste pe internet) si asa cum am spus este un supliment pentru slabit care promite -4 cm in 4 saptamani.

| DaianMarian a răspuns:

Bea apa

| mejustme99 a răspuns:

Sport