| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reusit sa scapati de grasimea de pe coapse si gambe? as dori un sfat de la cine a reusit! ofer funda

3 răspunsuri:
| Geea3231 a răspuns:

Eu am reusit. Si iti spun de acum nu e ceva batut in cui.
1.Fa-ti propriul tau regim (tine minte acesta trebuie sa fie lipsit de paine si alimente ce contin grasimi, dar trebuie sa fie bogat in fructe si legume)
2.Cauta pe YouTube "exerciti pentru a scapa de grasimea de pe coapse si gambe.(Va trebuii sa faci acele exercitii dimineata si seara)
3. Poti face si niste genoflexiuni.
4. Sa nu uiti ca in viata nu exista "NU POT".
Cam asta e tott! Baftaa! O zi buna, sper ca te-am ajutat! :*

| gabrielciprian a răspuns:

Prin a renunta la grasime

| Florea_Robert_1994 a răspuns:

Ancearca sa mananci fructe legume alearga cel putin 30 de minute an fiecare zi