| Shrek32154 a întrebat:

Cum fac sa am VÂNE pe maini :D sunt foarte super :) L-am intrebat pe unu ba cum ai vanele alea pe maini? e de la flotari? Si mi-a zis "fibreeeeee" are dreptate? Trebuie sa mananc ceva ce contine fibre :D >vane--- adice venele acelea dupa muschi :X http://static2.libertatea.ro/uploads/tx_images/sonny_fla me_3.jpg au inceput sa-mi apara dar vreau mau accentuate :)

1 răspuns:
| QeNzzY a răspuns:

Baiatul ala are "vane" pe maini pentru ca are putina grasime in corp. Daca te-ai apuca de alergat si de exercitii o sa iti apara si tie.