| SadBoyForever a întrebat:

Cum pot crea o echipa la fifa 2005? Stiu ca e un fifa mai vechi dar pe acesta il am, altele nu pot juca pe laptopul pe care il am sad.
Adica, vreau sa creez o echipa care nu exista in realitate, de exemplu( FC Bucuresti, FC Branesti, FC Pitesti etc tongue).
Dau funda celui care imi spune cum fac!

2 răspunsuri:
| roxyb97 a răspuns:

Dai la create club de la optiuni si scrii acolo numele stema bugetul clubului si de acolo poti sa transferi orice jucatori vrei crede-ma am facut si eu asta

| SadBoyForever explică (pentru roxyb97):

La ''fifa 2005'' nu se poate face asta din pacate sad, nu gasesc pe nicaieri optiunea ''create club'' poate exista la alte fife, dar din pacate la 2005 nu exista asta crying multumesc oricum pentru raspuns.