| xBro a întrebat:

Cum pot face foarte multi muschi [ aici ma refer in tot ceea ce tine de sport nu sa mananc batoane de slabit, sau sa numai mananc etc... ], Vreau sa fac foarte multi muschi in 2 luni jumate 3 luni, Va rog ajutati-ma, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Trebuie sa muncesti ani de zile ca sa faci "multi muschi" nu doar 2-3 luni...

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Zi si tu 5-6 ANI si o sa ai

cum aidca "sa numai mananc"? ca sa pui muschi trebuie sa mananci FOARTE MULT ( 4-5 mese consistente pe zi, chiar 6 mese consistente, multa carne, multe oua, etc. )

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Foarte multi muschi in 3 luni laughing))nu poti big grin

| xBro explică:

Fac box de 1 an si 2 luni si tot degeaba...

| Cosmin86 a răspuns (pentru xBro):

Cat mananci? tragi de fiare?

| DimLight a răspuns (pentru xBro):

Ce inseamna la tine "foarte multi muschi"? in general boxerii nu au o musculatura la fel de evidenta ca si culturistii si e evident de ce. daca vrei muschi proeminenti du-te la sala 4-5 zile pe saptamana, mananca 5-6 mese pe zi si ia suplimente, fa-ti shakeuri de proteine etc. altfel in 3 luni nu ai cum sa faci "multi muschi", uite spre exemplu eu daca nu mananc serios nu reusesc sa pun aproape deloc iar daca ma antrenez cu doar 3 mese pe zi simt ca sunt lesinat si zero rezultate

| xBro explică:

Aha am inteles, voi incerca sa dau tot din mine, multumesc pentru detalii

| Cosmin86 a răspuns (pentru xBro):

N-ai inteles nimic

| xBro explică:

Am inteles ma sa iau cate 4-5 mese pe zi si sa ma duc la sala straight face

| Wehes a răspuns (pentru xBro):

Si crezi ca daca faci chestiile astea in 3 luni faci ''foarte multi muschi''?!
Citeste si apoi revii cu alte intrebari mai serioase :
http://www.culturism.ro/