| Gloria2006 a întrebat:

Cum poți deveni sirena?

Răspuns Câştigător
| sara29 a răspuns:

Huh... Și credeam ca nu pot fi întrebări așa stupide pe TPU, dar...
Sa știi ca sirenele nu exista, nu ai putea sa te transformi intr-o sirena, decât dacă te-ai imbraca cu costum de sirena, ca sa te comporți ca o sirena, iți zic ce făceam când eram eu mai mica, ca sa fiu o "sirena", conștientă fiind, c a sirenele nu exista:
1. Am învățat sa îmi țin mult respirația sub apa
2. Am învățat sa înot cu ambele picioare deodată, si cu mâinile împreunate, în fata
3. Am învățat sa suport apa, adică, stateam cu ochii deschiși, totuși, nu ti-as recomanda, decât dacă nu e prea sărată marea sau dacă nu e prea calda și prea mult clor în piscina

| xRaduC a răspuns (pentru sara29):

Imi place ca, desi e troll intrebarea, i-ai raspuns implicat laughing

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Se zice ca sirenele cinta frumos. Invata sa cinti frumos.
Pe urma... mai vedem. happy

| Cortex a răspuns:

Iti pacalesti creierul ca esti sirena.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananci mult ton la conserva... macar ai sa mirosi ca o sirena

| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

Suntserios, esti... serios!
happy happy

| minrest a răspuns:

Nu ai cum. Sirenele sunt fiinte imaginare.

| johnnny123 a răspuns:

În fiecare dimineață când te trezești strigi jumătate de oră din toate puterile "IIIIIIII-OOOOOOOO-IIIIIIIIIIIII-OOOOOOOOO-IIIIIIIII-OOOOOO"

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cauti un anumit tip prin cartier pe care toata "lumea buna" il cunoaste drept "pestele", el iti va da instructiunile.

| consilier28 a răspuns:

Marinar fiind, iti spun ca nu exista...sau nu am intalnit eu inca...

| Petica_Rares_1999 a răspuns:

Te uiti la mica sirena de 30 de ori