| polacekdaviddd23456 a întrebat:

Cum sa am patratele pana va incepe scoala? Dau funda

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zilnic minim 1 ora de exerciții și atenție mare la dieta

| Bobbye a răspuns:

Nu mai manca pana la inceputul scolii si vei avea patratele de la foame. E cea mai simpla metoda; si e si ieftina.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Bobbye):

Ai vazut vreodata oameni cu anorexie? Daca nu, cauta pe google si o sa vezi ca NU au patratele. Treaba asta cu "patratelele de foame" functioneaza daca faci si sport totusi.

| aXy99 a răspuns (pentru Bobbye):

Nu e cea mai simpla metoda. E unica laughing
Nu infometarea, ci deficitul caloric. Mananca mai putin -> se va consuma grasimea depozitata ->va slabi.

| aXy99 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Asa este, nu oricine este slab are patratele. Si eu eram foarte slab cand eram mai mic si nu aveam patratele, dar sunt si persoane care au muschii mai dezvoltati fara sa faca sala (genetic probabil) si daca sunt si slabi pe deasupra, au muschii drepti abdominali vizibili. Oricum, degeaba ai patratele daca te ia vantul pe strada laughing

| Bobbye a răspuns (pentru AnastasiaK):

Scuza-ma pe mine, nu te agita.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Bobbye):

Cine se agita? laughing Doar ti-am atras atentia ca sfatul a fost unul prostwinking

| Bobbye a răspuns (pentru AnastasiaK):

Cred ca era evident ca ceea ce numesti tu 'sfat' era de fapt o gluma. La intrebari de genul nu am simtit nevoia sa fiu serios in raspunsuri. Si nu ai de unde sa stii daca el face sport sau nu, el a intrebat doar cum poate sa aiba patratele, nici ca e anorexic nu a precizat, asa ca dupa parerea mea comentezi aiurea.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Bobbye):

Ok, vad ca esti foarte inteligent la cat ai inteles din discutia de aici asa ca aleg sa ma retrag laughing O zi buna!