| Iulya70 a întrebat:

Cum sa fac sa imi treaca febra musculara? Ma doare ingrozitor piciorul! Oare mi l-am fortat prea mult facand handball in fiecare zii?

Răspuns Câştigător
| georgiana25 a răspuns:

Febra musculară este ceva normal după un efort mai mare si de lungă durată. Atata timp cat faci frecvent sport nu o să mai faci febrăhappy Incearcă să iei o aspirină, iti va reduce putin febra

3 răspunsuri:
| parishiltonbia a răspuns:

Ar putea i asta sa fie un raspuns, sau poate pur si simplu ai mers prea mult sau ai facut o miscare gresita. Ca sa iti treaca, stiu ca suna ciudat, dar trebuie sa faci mai multe exercitii cu el. Asa mi-a zis proful de sport deci ar trebui sa incerci. Succes!

| adriancraiescu a răspuns:

Fa miscare cu el. Si da. De la handball in fiecare zi.

| Alinaisv a răspuns:

Daca faci cam cate 5-10 minute de jogging pe zi, iti va trece tongue