| AlexSanchez1995 a întrebat:

Cum sa impresionez intr-un meci de fotbal? (mijl central, atacant)

Răspuns Câştigător
| ascult a răspuns:

Sal.joc fotbal de ceva timp si sfatul meu este ca nu trebuie sa intri pe teren cu gandul sa impresionezi ci trebui sa iti faci treaba cat mai bine unde esti pus.

3 răspunsuri:
| Catalin2001Ptg a răspuns:

Salut! Eu sunt mijlocas central, iar sfatul meu ar fi sa dai cat mai multe pase, iar ca atacant incearca sa te desprinzi de fundasi. happy

| overhit a răspuns:

Straduiestete sa joci cat mai bine si sa inscrii cat mai multe goluri!

| Valentin_Moscalu_1973 a răspuns:

Parerea mea fundas. fi corect dar portar nu se poate?