| Questions a întrebat:

Cum sa ma ingras? am 15 ani si 45de kg

13 răspunsuri:
| rockveion a răspuns:

Pai mananca cat mai multa carne mergi pe la shormerie fast foodwinking

| MarisAlin a răspuns:

Nu stiu mananca si tu mai mult

| Alex66 a răspuns:

Pune niste muschi pe tine si o sa pui pe tine si ceva greutate...du-te la sala man.

| ynna93 a răspuns:

Eu iau vitamine.de la eurovita. vreau sa ma ingras cu vreo 4-5 kg si pana reusesc le iau.si mai si mananc destul de mult.hee hee
succes.

| Sophie a răspuns:

Eu am 11 si 28rolling on the floor. Mancand, de vreo 3 ori pe zi...Incearca sa cresti numarul de porti, dar fara sa abuzezi de zahar sau de grasimi. Invata sa nu sari peste mesele zilei, cea mai importanta masa este micul dejun.

| eusix a răspuns:

E perfect,nu ar trebui sa te ingrasi,recunos ai putine kg,mananca carne dar fa multe exercitii,caci in loc sa pui grasime poti sati maresti oleaca muschii, ca si aia iti dau kg, dar niste kg de 1000000de ori mai folositoarebig grin

| Sophie a răspuns:

Pardon,38 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate am aceas problemalaughing deci nu prea stiu...

| Ioana353 a răspuns:

Ia "cavit junior"la mine a functionar si mananca rar si mult
crede-ma la mine functioneaza au iau cavit de cand sunt mica si arat foarte bine desi am 45kg si 1. 63inaltime (11 ani )
sunt perfecta

| Ecou a răspuns:

Si uite cum nimeni nu a mentionat ca trebuieeeee sa beeeeeei multaaaa apa!

| 2hard4u a răspuns:

Iti zic eu e bine sa fii mai slaba, baietilor le plac fetele mai slabute nu cele grase ramai asa ca pe la 20, 25 de ani o sa fii obsedata de slabit

| TheSpecialOne a răspuns:

Am 14 ani, 1, 73, 67kg si pot ridica in jur de 80kg, am barba si arat in jur de 16-17 ani big grin. Nu stiu de ce... altii se dezvolta mai incet altii mai rapid depinde...

| geo691 a răspuns:

Mai bine ramai asa vine pubertatea schimbari etc.