| denniflorincilibiu a întrebat:

Cum sa sutezi ca messi? Cati pasi trebuie sa iau? Dau funda

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu oare cum as putea lovi forehand-uri ca Federer? Iti spun eu, e imposibil. Poti copia pana la un anumit punct pozitia dinaintea sutului, sutul si pozitia de dupa, dar niciodata nu vei putea trage la poarta la fel ca Messi. Pentru a vedea cati pasi face, ce dinamica are si toate aceste detalii, poti cauta videoclipuri pe youtube.

| Eastwood a răspuns:

Indiferent ce pozitie ai, indiferent cum tragi e imposibil sa lovesti ca si el. Fa-ti tu singur o strategie de a lovi mingea!

| LimonadaBaa a răspuns:

Nu stiu daca intrebarea e pusa la misto sau nu, dar iti spun ca n-ai tu talentul si nici orele de antrenament pe care le are Messi.Si eu ma intrebam cum sa lovesc ca Tyson, l-am analizat foarte mult, dar asta m-a ajutat pana la un punct. Dupa, totul tinea de munca pe care o depuneam eu.

| Moonlight15 a răspuns:

Toti copii... Tu te compari cu Messi mortule? Lasa intrebarile astea.