| Seby80 a întrebat:

Cum se fac muschii de la umeri? cu ce chestie de antrenament? ma refer nu prin flotari.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E bine ce ti-a dat denis, dar primul exercitiu sa fie MEREU un exercitiu de baza ( cel mai bun pentru masa musculara ) si apoi celelalte.
Exercitii de baza pentru umeri : impins cu haltera de la piept stand pe un scaun cu spatarul putin inclinat sau impins cu gantere deasupra capului stand pe un scaun cu spatarul la 90 de grade.

| JokerV a răspuns (pentru Cosmin86):

Cosmin poti sa imi dai si mie idul tau pe privat vreau sa vorbim ceva...

| Cosmin86 a răspuns (pentru JokerV):

Ok, am trimis

| Cosmin86 a răspuns (pentru JokerV):

Ok, am dat

| Onio a răspuns:

Aici ai raspunsul pentru umeri
http://www.youtube.com/watch?v=XClp9XIont8