| Iuliana95 a întrebat:

Cum se pregatesc suporterii pentru un meci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti un suporter inrait te pregatesti foarte bine, iti cumperi tot felul fulare cu echipa favorita sau faci bannere, te intelegi cu galeria pentru coregrafie, iar daca esti un suporter care nu tine asa de mult te duci acolo doar asa sa te uiti mai mult mananci seminte si etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îşi calcă hăinuţele, îşi pun pacheţel, îşi curăţă pantofiorii, îşi fac nodul la cravată, etc.

| Disstrict a răspuns:

Depinde exista suporteri care vin la fiecare meci sa rontaie seminte sau exista Ultrasi care fac o coregrafie de multe ori care se pregateste cu 1saptamana inainte intr-adevar is alcolici si recalcitranti dar trebuie sa recunoastem unele cantari si coregrafii sunt genialehappy

| UltraNATIV a răspuns:

Multa bere inainte, cantece, si daca mai e loc si de un cui, e perfect laughing

| Iuliana95 explică:

Mulţumesc frumos pentru răspunsuri big grin