| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Cum si-a inceput Messi cariera in fotbal? A intampinat momente dificile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este strict treaba lui dacă a " întâmpinat momente dificile " şi dacă a avut de suferit până acum în viaţă din cauza fotbalului. A început să joace fotbal la vârsta de 8 ani, la centrul de juniori al echipei Newell's Old Boys din oraşul său natal. " Cariera " şi-a început-o în 2003, la echipa a treia a Barcelonei.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prima data a jucat la juniori.

| DinamoPCH a răspuns:

Nu a declarat nimic in legatura cu dificultati.

| alexs99 a răspuns:

A inceput sa joace la juniorii lui Old boys, a intampinat momente dificile, fiind nevoit in primii ani sa faca un tratament pentru inaltime.Asa a si fost adus la Barcelona, echipa spunand ca daca va veni ii vor plati tratamentul(asta la 12 ani).