| Xenoverse1 a întrebat:

Cum va arata FC Barcelona fara Messi?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pai cu tot cu autist arata deplorabil, fara ala mai sus de locul 8 nu va vad, asta se intampla in liga levanticilor si a grenadelor, intr-un campionat mai puternic retrogradarea scria pe voi.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Bwhahaha, pe ce loc e echipa ta? Am si uitat cand a jucat Arsenal ultima oara in UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Tine minte sezoanele astea cat mai e Messi, dupa el vine potopul

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Acum te crezi Nostradamus? Bai! Baga-ți mintile in cap, nu o sa vezi pe Barcelona luptandu-se la retrogradare.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Mi-ar fi aiurea, trebuie sa recunosc, nu mai am de cine sa rad daca nu e mai in ucl, barca e facuta sa incaseze umilinte

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

De abia astept sa va mai vad in Ucl cum o sa mai încasati de la Barcelona, dar asta o sa mai dureze ceva ani.

| mentholinks a răspuns:

Apare alta "vedeta", asa a fost tot timpul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Kioara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va arăta exact ca poza ta de profil.

| NunuNini a răspuns:

La fel.
La ei se joaca in echipa. Nu ca la noi, unde un jucator duce in spate toata echipa.