| DJohnny a întrebat:

Daca alerg si merg mult in fiecare zi si in plus fac 100 de genoflexiuni pe zi.va da roade la cresterea in inaltime? si daca da, cam in cat timp credeti? am 14 ani abia impliniti si 145 cm, as vrea sa fiu de inaltime normala.cam in cat timp voi avea inaltimea normala la varsta mea? si care e inaltimea potrivita la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| SabinCrb a răspuns:

Pai frate, si eu am tot 14 ani si de-abia am atins cam 136. Eu practic inot-ul pe vara. Asa ma si inalt, dar si imi dezvolt musculatura. Atata timp cat ai musculatura foarte bogata, sau, cum zic altii, ai multi muschi, degeaba incerci sa te inalti, ca muschii vor tine oasele. si la astia 14 ani nici n-am 30 de Kg laughing

3 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

La 14 ani 145 de cm :O rolling on the floor. Poi unii la 14 ani au si 180 cm. Dar pentru 14 ani ar fi bine sa ai cam 175-180 cmwinking. Eu am 13 ani si 157 cm happy

| DJohnny explică (pentru Catalyn13Barcelona):

Mda...ba repetentule.eu te-am intrebat ceva. daca tu esti prost taci in gatu matii.te-am intrebat tu ori raspunzi ori te duci dracul.(mai bine te duci dracul.)

| Iulya70 a răspuns:

Pai eu am 11 ani si am 151 cmlaughing Dar daca vrei sa te inalti si tu atunci iti sugerezi sa practici handbalul pentru ca si eu asa m-am inaltatwinking