| Dyanna_8324 a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti la un concurs de atletism, si antrenoarea v-ar pune sa alegeti ce sa fugiti dintre 200m si 600m ce ati alege?

Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| LorenaElena a răspuns:

Daca m-ar pune antrenoarea sa aleg dintre 200m si 600m, eu as alege 600m. De ce? Fiindca imi si iti va face bine si tie. :* Eu am alergat si mai mult de atat. Deci poti alerga si 600m. Iti face mai bine, si tie, dar si organismului.batting eyelashes

Fundabatting eyelashes? love struck

8 răspunsuri:
| aPerfectLive a răspuns:

Depinde cat rezisti.Depinde de tine si cata incredere ai in tine. Daca consideri ca poti alerga 600m,fa-o,daca nu, dupa sa nu obosesti si sa pierzi concursul. Oricum, important este sa te distrezi! Bafta la concurs!:*

| basexcu a răspuns:

1000 de m!

| Didiy a răspuns:

As alege sa alerg 600 m
happy :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

600m!

| radu85 a răspuns:

600! pentru ca sportul e bun! si ai castiga 1 premiu mai mare!big grin rolling on the floor

| a1q1w1 a răspuns:

| Trefla a răspuns:

Daca sunt 600m pana la fast food dalaughing bine glumeam fa 600m daca rezisti

| A12NDRA a răspuns:

Eu fac atletism si cum am vazut si mai sus depinde de cat rezisti, eu ti-as recomanda 600m pentru ca este rezistenta, la 200m este viteza, si este si greu.Succes!