| creataioanaciobanu a întrebat:

Daca ar trebui sa alegi pe cineva din foc pe cine ai alege pe mama sau pe tata?///////

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Chestia aceasta o știu și eu, draga mea. Știu că le-aș provoca suferință dacă aș muri eu, dar, aceasta-i viața...nu toate merg în viață așa cum vrem noi. Trebuie să ne obișnuim și cu întâmplările bune și rele.
Aceea de mai sus a fost o singură opinie. Întrebarea este "Dacă ar trebui să alegi pe cineva din foc pe cine ai alege pe mama sau pe tata?"...eu am răspuns strict la subiect, nu am mai dat și "informații suplimentare". Și încă o dată repet:
Știu că le-aș provoca suferință, dar dacă aș fi pusă într-o astfel de situație, așa aș reacționa!

7 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Nu as putea sa aleg, amandoi imi sunt foarte dragi...:\, dar cred ca as face astfel:
As chema pompierii, si i-ar scoate pe ambii laughing

| Leutzbv a răspuns:

Pe mama, pentru ca tata nu am happy

| Maysa a răspuns:

Pe amândoi. Chiar de-ar fi să mor eu, măcar aș ști că am reușit să salvez cei mai dragi oameni mie de pe întreaga planetă happy.

| MDLNA a răspuns (pentru Maysa):

Si le-ai provoca suferinta murind tu, bravo! Pe un parinte il doare cel mai mult atunci cand isi pierde copilul!

| MDLNA a răspuns (pentru Maysa):

Te inteleg perfect, m-ai lamurit din nou degeaba, am inteles de la inceput intrebarea si raspunsul si tot! Doar mi-am dat parerea in legatura cu raspunsul TAU!

| Maysa a răspuns (pentru MDLNA):

Fie cum zici tu...

| creataioanaciobanu explică (pentru Maysa):

Ai dreptate in tot ce ai spus

| Maysa a răspuns (pentru MDLNA):

Chestia aceasta o știu și eu, draga mea. Știu că le-aș provoca suferință dacă aș muri eu, dar, aceasta-i viața...nu toate merg în viață așa cum vrem noi. Trebuie să ne obișnuim și cu întâmplările bune și rele.
Aceea de mai sus a fost o singură opinie. Întrebarea este "Dacă ar trebui să alegi pe cineva din foc pe cine ai alege pe mama sau pe tata?"...eu am răspuns strict la subiect, nu am mai dat și "informații suplimentare". Și încă o dată repet:
Știu că le-aș provoca suferință, dar dacă aș fi pusă într-o astfel de situație, așa aș reacționa!