| bkb300 a întrebat:

Daca ati fi vedeta in locul care-i vedete ati vrea sa fiti? Funda, dar nu ronaldo, messi sau cei care sunt la un rang mult prea mare.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Leonardo DiCaprio ca el castiga intr-un an, cat Ronaldo in 4 sau poate mai mult,winking ala ia 18 milioane pe an si Caprio 75 milioane pe film happy

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Abramovici

| vladdd16 a răspuns:

Bill Gates happy

| AlleXCs a răspuns:

love struck gaby torje love struck...laughing

| LoStEyEs a răspuns:

Ca sa fii vedeta ai o groaza de chestii pe cap : barfe, concerte, repetitii pentru film, autografe, se mai adreseaza cuvinte la adresa ta care sunt chiar urate, multa lume vrea sa vina pe capul vedetelor aducand miciuni pe spinarea lor, si tot asa. concluzie: eu daca o sa fiu cineva in viata nu vreau sa fiu vedeta! vedetele au munca lor si cred ca nu se pot concentra prea bine cu toate astea pe cap. Mai bine ma fac avocata, sau arhitect intr-o tara straina, si am sa am si eu traiul cat de cat bun daca muncesc din greuwinking

| Dani04 a răspuns:

Gerrard Butler.

| calitro a răspuns:

Denzel Washington.

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Mi-ar place sa fiu EU.
Stai, eu sunt deja EU =)
Mie imi place sa fiu asa cum sunt, n-am nevoie sa fiu altcineva.

| BogdyBogdan a răspuns:

Donald Trump cool

| Kirby a răspuns:

Nu vreau sa fiu vedeta.

| zMaddy a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi -ala din filmul de a fost ieri seara laughing

| UnisonRaid a răspuns:

As vrea sa fiu in locul lui Temari...Se pune...:d