| Zalenko a întrebat:

Daca castiga Romania maine cu Israel se califica la Euro?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un pas spre calificare dar mai este mult pana acolo, dupa acest meci mai are de jucat inca 5 meciuri, unul marti si celelalte 4 in octombrie si noiembrie.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Ar trebui sa stii si tu asta, daca tot esti microbist.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Zalenko):

Vorbeste frumos, copile! E clar ca nu te pricepi la asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, mai sunt 5 meciuri

| ReddY25 a răspuns:

Încă nu

| goguPatent a răspuns:

Nee, mai sunt meciuri

| Drake21 a răspuns:

Minutu unu, Romania 1-0 Israel, what a waw

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Teoretic 6 pct cu Israele si Kosovo, Practic sa vedem cum se prezinta Romania la meciuri

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Suntem calificati si la cupa mondiala de rugby din Franta, se joaca acum cu Irlanda, da ce grupa avem : Irlanda - liderul mondial, Africa de sud Campioana mondiala, Scotia si Tonga