| Badboy112024 a întrebat:

Dacă faci box când ești copil trebuie să porți cască de protecție?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si când ești adult porti

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai atata frica de box, de ce nu alegi un sport mai putin violent?
Uite aici: tenis, inot, baschet, handbal, volei, atletism, ciclism, samd.

| Badboy112024 explică (pentru Violleta2022):

Tot la box rămân oricum mersi

| Violleta2022 a răspuns (pentru Badboy112024):

Atunci nu ai inteles nimic din ce ti-am spus si nu face sens sa ne chinuim sa-ti mai explicam, ceea ce esti incapabil sa intelegi.

| ReddY25 a răspuns:

Impetuos necesar

| Lubeniță38900 a răspuns:

Nu. Doar daca faci sparing tare porți casca de protecție și proteză. Dacă faceți sparing slab, mediu nu are rost sa purtați casca pentru că trebuie să te călești, doar proteza pentru dinți. Câți ani ai?

| Badboy112024 explică (pentru Lubeniță38900):

Am 12 ani și vreau sa fac box dar mereu mi-a fost frica ca o să mor dacă fac