| tilica91 a întrebat:

Daca imi iau un cos de baschet si joc acasa ma inalt ca si cum m-as duce la antrenamente?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UNfriendLY a răspuns:

Am avut un coleg de liceu care a facut si baschet si inot si tot degeaba, tot pitic a ramas

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu cred ca da fiindca sari si te inalti... sincer si eu as vrea!

| PinkPanther a răspuns:

In casa nu, pentru ca nu ar trebui sa sari suficient de sus, mai bine in curte. Dar e periculoasa faza cu casa ca e posibil dupa o luna sa te lasi.
Mai bine antrenamente la scoala, sau iesi in parc cu prietenii la un baschet de 2-3 ori pe saptamana, sau doar in weekend daca esti ocupat cu scoala

| Ureniuc a răspuns:

Eu cred ca o sati ia mult timp ok ce faci tu acasa nu se compara cu cei care fac antrenamente stiu pe propria mea peletongue

| 1n3x a răspuns:

Pai, eu nu cred ca te inalti daca joci baschet, sau daca faci sport in general.
Te inalti pe zi ce trece. La baschet iti perfectionezi detenta.

| JustWannaDance a răspuns:

Salut, eu fac baschet, am de 3 ori pe saptamana, cateodata de 4, si eu m-am inaltat destul de mult.
Si da! Daca iti i-ei poti sa joci si acasa, in curte big grin, da e OK, o sa te inalti happy

| Anndi98 a răspuns:

Dahappy eu m`am inaltat de la baschet:d si jucam de placere cu prietenii.