| Anddreeaaada11 a întrebat:

Daca merg la sala slabesc, nu? Adica sa scap intai de grasime
Plus mancat destul de sanatos thinking

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Poti sa faci si sala de forta, am vazut o gramada de fete cu gantere si haltere, nu o sa faci muschi precum baietii dintr-un motiv foarte simplu, corpul tau nu produce suficient hormon de crestere, asa ca poti trage linistita, o sa faci doar putina tonifiere si putina forta, ceea ce e bine.

Poti incerca si sa lovesti la sal, se ard destul de multe calorii + iti intaresti incheieturile si bratele.

| zmyky a răspuns:

Sigur ca da. dar pentru ca esti fata iti recomand sa faci aerobic.

| Anddreeaaada11 explică (pentru zmyky):

Pai chiar si la asa ma refeream, aerobic, tae-bo, stepper si ce mai este, in niciun caz sala de forta.

| Anddreeaaada11 explică (pentru zmyky):

Si multumesc!