| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu iei steroizi si muncesti mult la sala, mananci sanatos, potenta sexuala scade?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Nu.doar datorita steroizilor scade potenta sexuala. daca faci sport normal nu patesti absolut nimic

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand faci sport creste hormoni aia sexuali deci ai mai multa pofta de sex, daca iei otrava da numai pofta de nimic poate sasi sapi groapa singur

| supremxxxoxo a răspuns (pentru RAY):

Nu ma refer la pofta! De exemplu fosta sotie a lui Stalone Brigitt a dezvaluit de curand ca lui Sylvester i s-au micsorat testiculele din cauza steroizilor si ca era in praf...

| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu pui intrebari RETARDATE, nu e mai bine?

| mat31new a răspuns:

Nu.

| Sebastian1996 a răspuns:

NU.