| seful04 a întrebat:

Daca stiu sa dau cu latul si siretul sunt bun?

Răspuns Câştigător
| bumblebee010 a răspuns:

Nu numai in asta consta fotbalul(banuiesc ca la asta te-ai referit) trebuie sa stii sa mai si driblezi, sa legi o pasa, sa pui o centrare, sa executi o lovitura libera, un corner, un penalty sa stii sa te feresti de ofside..frate mai ai de invatat

7 răspunsuri:
| k4Zy a răspuns:

Daca nu stii scheme esti slab.

| Ibrahimovic a răspuns:

Trebuie sa poti da si cu exteriorul si cu interiorul inclusiv cu şpiţul... oricand poti avea nevoie sa dai cu toate...dar depinde si cum dai cu elelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| gazaru a răspuns:

Glumesti nu-i asa.Trebuie sa stii sa driblezi sa stii sa tii mingea la picior si altele

| viorelmmv a răspuns:

Sigur ca da, esti foarte bun dar depinde si-n ce dai cu latul si siretul laughing

| alexs99 a răspuns (pentru viorelmmv):

E bun, are locul asigurat in liga a 4-a din Feroe.

| Anime1000 a răspuns:

Ai pus o intrebare la misto sau esti serios?