| BulldogK a întrebat:

Daca Voluntari a scos egal in deplasare la FCSB, echipa care a batut-o recent pe Astra, campioana tarii, inseamma ca Voluntari e cea mai tare din Romania?
Eu zic ca da.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu poti sa zici ce vrei dar, in prezent, cea mai puternica echipa din Liga I este Viitorul, conduce destul de detasat in clasament si este chiar posibil sa ajunga campioana, pe cand Voluntari este abia pe locul 10 si nu o sa ajunga nici macar in play-off.
Cea mai puternica echipa este echipa campioana, nu echipa care a castigat un meci, indiferent cu ce echipa.

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Dacă Chiajna a bătut Dinamo şi Dinamo a bătut echipa ciobanului înseamnă că, Concordia e cea mai bună, ăăăm?

| BulldogK explică (pentru deeeaqq):

Da, dar voluntari a batut-o pe chiajna cu 4-0 in deplasare si a mai si castigat ultimul meci cu ea

| Al999 a răspuns:

Nu neaparat, in fotbal orice este posibil.
In seara asta:
PSG-Barcelona 4-0
Cine se astepta ca Barcelona va lua bataie in asa hal.
Asta nu inseamna ca PSG este cea mai buna echipa din lume ca a batut-o o singura data.